Výrobci

Informace

Facebook

Neera detox kúra 2x1 litr

Neera detox kúra 2x1 litr

Balení: 2x1 litr Madal Bal sirup, 2x 20g kayenského pepře, 2x podrobný leták

Výrobce: Puris AG (Švýcarsko)


Více detailů


1 910 Kč vč. DPH

6038

3 zboží na skladě

Proč se potřebujeme pročistit....Lidské tělo má zázračnou schopnost vyléčit a očistit samo sebe. Bohužel, v dnešním světě je většina toho, co konzumujeme, pro tělo zbytečné, ne-li přímo škodlivé – nasycené tuky, nadmíra bílkovin, různé konzervační látky a chemické přísady. Řada chemikálií a toxinů se také nachází přímo v našem přirozeném prostředí, odkud se do našeho těla dostávají dýcháním, pokožkou či zažívacím ústrojím. Tento toxický náklad může ohrozit naše zdraví. Přírodní kúra neera® účinně pomáhá tělu zbavit se těchro toxických látek. Vedlejším, ale vítaným účinkem NEERA kůry je přirozeně snížení nadváhy.


NEERA Detox kúra je prověřený léčebný program, který obnovuje tělu jeho optimální zdraví. Obsahuje pouze přírodní složky, žádné umělé přídavky, barviva ani konzervanty. NEERA Detox kúra je naprosto bezpečná, pokud se provádí podle návodu.

Základem je vynechání veškeré pevné stravy. Místo ní konzumujeme pouze:

    * Nápoj NEERA
    * Čistou vodu
    * Slabé bylinkové čaje a slanou vodu.

Během kúry pijeme nápoj neera® – směs vody, čerstvě vymačkané citrónové šťávy, kayenského pepře a Madal Bal Přírodního stromového sirupu:

• Madal Bal Přírodní stromový sirup je pečlivě vyvážená směs nejčistší mízy jihoasijské palmy arenga a nejkvalitnějšího kanadského javorového sirupu stupně C+. Javorový sirup dodává během kúry energii ve formě snadno stravitelných cukrů a palmový sirup zajišťuje bohatý přísun minerálů.
• Citrónová šťáva je po tisíciletí používaná pro své léčebné účinky. Kyselost šťávy má alkalizační efekt na tělo a pomáhá mu rozložit tuky a hlen. Citrónová šťáva je také zdrojem velkého množství antioxidantů a vitamínu C.
• Kayenský pepř je významný metabolizant. Zrychluje tělní oběh a pomáhá tak čistícím účinkům citrónové šťávy.
• Čistá voda je samozřejmě nejdůležitější přísadou. Voda dopraví ostatní složky nápoje do celého těla, dopřává organismu "vnitřní koupel" a odplavuje veškeré uvolněné odpadní látky a toxiny.

Příprava nápoje Neera (2 litry nápoje):
1,5 dl čerstvě vymačkané citrónové šťávy (3-4 citróny)
1,5 dl Madal Bal Přírodního stromového sirupu
cca 1/2 kávové lžičky kayenského pepře (nebo méně - podle chuti)
1,7 l čisté vody
Smíchejte citrónovou šťávu, Přírodní stromový sirup a kayenský pepř např. ve skleněném džbánku a přidejte vlažnou vodu (pokud chcete, můžete použít studenou, nebo naopak v zimě teplou). Používejte čerstvé citróny (nejlépe Bio), ne koncentrovanou citrónovou šťávu!!!

Délka kúry:
Tradiční, doporučovaná délka detoxikačního programu neera® je deset dnů. Pro řadu lidí je však představa desetidenní kúry příliš obtížná. Proto doporučujeme vybrat si z šesti verzí:
5 dnů: Základní verze diety. Jedno balení Madal Bal sirupu (1000 ml) vydrží v průměru 5 dnů.
10 dnů: Standardní verze, doporučovaná tvůrci diety, ponechává tělo v očistném režimu delší dobu a přináší optimální účinek.
15 dnů: Prodloužená verze vhodná pro každého, kdo chce hlubší pročištění a maximální výsledek.
Jednou týdně: Výborná volba, chcete-li svému trávicímu ústrojí dopřát jednou týdně odpočinek. Vyberte si kterýkoli den v týdnu a v tento den pijte pouze nápoj Neera. Vyzkoušejte tento systém šest týdnů nebo i více. Z dlouhodobého pohledu je to velmi efektivní režim jak pro očištění, tak i pro dosažení optimální váhy.
Relax: Nápojem Neera nahraďte jedno jídlo denně. Tento způsob prodlouží přirozenou dobu na očistu – noc, kdy jsou ledviny a játra nejaktivnější. Budete-li to provádět celý měsíc, dosáhnete značného pročištění a obvykle také středně velkého snížení váhy.
Neera Master Program: Ideální detoxikační program, kombinující verzi „Jednou týdně“ s dvojím opakováním 10denní kúry za rok. Lidé, kteří kůru provádějí pravidelně a po delší dobu, pociťují zázračný účinek na své fyzické, mentální i duchovní zdraví.

 

Senna čaj, Triphala, vláknina:

Během kúry je důležité pročistit též trávicí trakt, hlavně střeva. Když přestaneme jíst, přestanou se střeva hýbat a nahromaděné zbytky v nich mohou zůstávat. Proto je nutné podpořit vyloučení těchto zbytků. Proto vyberte z následujících tří možností pro sebe tu nejvhodnější, nekombinujte je:

1) Původně se doporučoval čaj z listů Senny, který má projímavý účinek. V některých případech může způsobovat křeče, což není na závadu, ale je to nepříjemné.

2) Pokud se tomuto chcete vyhnout, použijte Triphalu. Je to směs nadrcených plodů Haritaki, Bibitaki a Amalaki - v poměru určených ájurvédskými lékaři. Tato směs je v Indii velmi oblíbená a má velmi široké užití. Pro Neera Detox kúru je ideální, jelikož trávicí trakt nedráždí, ale naopak uklidňuje a zároveň velmi účinně čistí. Doporučujeme užívat 1-2 kapsle během kúry denně večer před spaním.

3) Další alternativou je čistá vláknina např. Psyllium. Psyllium je přírodní látka získaná ze semene indického jitrocele. S vodou nabobtnává a zvětšuje svůj objem. Vzniklý gel působí příznivě na trávicí trakt, zlepšuje vyprazdňování, chrání sliznice střev a žaludku. Vyvolává pocit nasycení, takže je vhodný během Neera kúry.

 

Balení obsahuje:
1 litr Madal Bal přírodní stromový sirup, 20g kayenského pepře, leták s podrobným popisem kúry

 

Složení:

4 druhy palmových sirupů, kanadský javorový sirup C+

 


O výrobě sirupu:
Tento jedinečný sirup byl vyroben ve Švýcarsku z čistého kanadského javorového sirupu stupně C+ a několika druhů palmových sirupů z Jihovýchodní Asie. Trvalo 5 let a tisíce testů než byla vytvořena směs dokonale odpovídající potřebám NEERA Detox kúry.

Klíčovou složkou Madal Bal stromového sirupu je bohatý podíl esenciálních minerálů. Javorový sirup je bohatý na hořčík a zinek, dva prvky, které v palmovém sirupu nejsou téměř vůbec zastoupeny. Palmový sirup naopak obsahuje velké množství draslíku a vápníku, dva prvky nezbytné pro správné fungování buněk, a proto důležité při pročišťování. Jsou-li tyto dva sirupy smíchány ve správném poměru, vznikne unikátní Madal Bal přírodní stromový sirup, jehož složení je téměř dokonale vyvážené pro lidský organismus.

Pro výrobu Madal Bal přírodního stromového sirupu použita pouze míza ze stromů rostoucích v přírodním prostředí bez chemikálií. Proces sběru a výroby je náročný a nekompromisní.
Javorové stromy musí být alespoň 40 let staré, než jsou naříznuty. Jeden konkrétní druh javoru (v angličtině Bird´s Eye Maple) z asi 75 druhů, které v Kanadě rostou, produkuje mízu jen v období 4-6 týdnů během března a dubna. V té době jsou lesy pokryty ještě silnou vrstvou sněhu, a tak je sběr mízy studeným a drsným úkolem. Každé ráno je míza sbírána do věder pověšených na stromě. Je přenesena do budovy, kde je zahřívána nad dřevěným ohněm tak dlouho, dokud nezhoustne do konzistence sirupu. Míza je zahřívána a koncentrována proto, aby se zabránilo zkažení sirupu. Na 1l sirupu je třeba 40 - 50 l sladké mízy. To je množství, které jeden strom vyprodukuje za jeden rok. Madal Bal přírodní stromový sirup je složen jen z tmavého javorové sirupu typu C+, který je nejméně upravený a nejbohatší na esenciální minerály.

Získávání palmového sirupu je neméně náročné, vzhledem k tomu, že každý den se musí trochu naříznout kvetoucí stonky stromu. Míza je pak sbírána ze stonků. Tento choulostivý, pracný úkol efektivně shromažďuje tu nejsilnější životní energii rostliny, mízu, která by se jinak změnila v ovoce stromu (např. kokosy). Tato míza je pak zahřívána nad otevřeným ohněm a tím jemně zahušťována, aby se zabránilo fermentaci.

Madal Bal přírodní stromový sirup obsahuje mízu z několika druhů palem jihovýchodní Asie: kokosové palmy, palmy arenga, palmy kitul z deštných pralesů, palmy nipah z bažin a mokřadů a palmy palmyra ze severní Šrí Lanky. Madal Bal používá jen palmový sirup získaný na malých rodinných farmách technikami naučenými a sledovanými mezinárodními pomocníky. Tento intenzivní způsob produkce je určitě mnohem dražší než pěstování na velkých plantážích, zajišťuje však organický sirup nejvyšší kvality a pomáhá místní společnosti v rozvoji podporou rodinných podniků.

 

Upozornění:

Kůra není vhodná pro lidi trpící anorexií či poruchami metabolismu. Trpíte-li jakýmikoli vážnějším onemocněním nebo jste na pochybách, poraďte se o vhodnosti diety se svým lékařem.
Nad 1500 Kč máte dopravu zdarma!!
 
 

Zatím nebyl přidán žádný komentář.

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.