Výrobci

Informace

Facebook

Obchodní podmínky

 

Provozovatel:

Bylinář s.r.o.

U Pivovarské zahrady 793/5

400 07 Ústí nad Labem

IČO: 25945203

DIČ: CZ25945203

Spisová značka C 28183 vedená u Krajského soudu v Ústí nad Labem

Č. účtu: 2700335070/2010 (Fio banka)

 

1. Objednávání zboží

Způsob výběru a objednávání zboží je podrobně popsán v sekci Jak nakupovat. Veškeré objednávky provedené v internetovém obchodě www.naturmarket.cz jsou považovány za závazné. Odesláním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil a souhlasí s Obchodními podmínkami internetového obchodu www.naturmarket.cz.

Po provedení nákupu budou kupujícímu automaticky doručeny detaily o objednávce na e-mail, který uvede do objednávkového formuláře, případně při registraci. Pokud tento e-mail neobdrží do několika minut od objednání, měl by prodávajícího neprodleně kontaktovat. Věškeré údaje jsou uvedeny v sekci "Kontakt".

 

2. Vyřízení objednávky

Za vyřízení objednávky se považuje doba od obdržení závazné objednávky po vyexpedování objednaného zboží, tzn. předání zásilky doručiteli - České poště. Doba vyřízení objednávky je v případě dobírky v rámci České pošty 1-2 dny ode dne přijetí objednávky, pokud není přímo u konkrétního výrobku uvedena jiná doba expedice. Při platbě bankovním převodem bude zboží vyexpedováno až po přijetí platby na účet prodávajícího. Tentýž či následující pracovní den od přijetí platby je předávána zásilka přepravci (České poště), pokud není přímo u konkrétního výrobku uvedena jiná doba expedice.

 

3. Poštovné a balné

Zboží je zasíláno:

 

1) Balíkem Na poštu. Minimální cena objednávky je 150 Kč (bez poštovného).

 

Cena poštovného je:

- v případě bankovního převodu 79 Kč včetně DPH

- na dobírku 114 Kč včetně DPH

- u objednávek nad 1900 Kč je poštovné zdarma (poštovné hradí prodávající)

 

2) Balíkem Do ruky České pošty. Minimální cena objednávky je 150 Kč (bez poštovného).

 

Cena poštovného je:

- v případě bankovního převodu 89 Kč včetně DPH

- na dobírku 124 Kč včetně DPH

- u objednávek nad 1900 Kč je poštovné zdarma (poštovné hradí prodávající)

 

Balné je zdarma.

 

4. Doručení zásilky

Česká pošta:

Po vyřízení objednávky se dostává zásilka do rukou České pošty. Ta zajišťuje a odpovídá za její doručení. Rychlost doručení zásilky závisí na přepravci a výběru konkrétní služby. Balík Do ruky doručuje Česká pošta následující pracovní den ode dne podání zásilky. Balík Na poštu doručuje Česká pošta následující pracovní den ode dne podání zásilky na konkrétní poštu, kterou si při objednání zvolil zákazník.

Pokud Česká pošta nezastihne zákazníka na uvedené adrese, měla by doručit „Oznámení o uložení zásilky“. U balíku Na poštu i Do ruky je zásilka uložena na poště k vyzvednutí po dobu 7 dní. Poté je pošta automaticky vrací zpět odesílateli. Kupující musí dbát na včasné vyzvednutí zásilky. Při nevyzvednutí zásilky budeme požadovat úhradu za poštovné a dobírečné dle sazebníku České pošty. Na žádost kupujícího o opakované zaslání pak vyexpedujeme zásilku pouze při úhradě předem.

Osobní odběr:

Možnost osobního odběru bez poplatku na adrese U Pivovarské zahrady 5, Ústí nad Labem - Krásné Březno. Nejedná se o kamenný obchod s pevnou pracovní dobou. Odběr je proto možný pouze po předchozí domluvě. Tel: 777 112 884; e-mail: eshop@naturmarket.cz Minimální cena objednávky je 150 kč.

 

5. Převzetí zásilky

Při přebírání zásilky by měl kupující zkontrolovat obal zásilky. Bude-li zboží doručeno v poškozeném balení, zkontroluje kupující za přítomnosti doručitele obsah balíku. Pokud bude některý z výrobků poškozen, sepíše na místě s doručitelem reklamační lístek a neprodleně nás kontaktuje.

 

6. Úhrada zboží

Úhrada zboží je možná v případě zvolení přepravní služby České pošty bankovním převodem/dobírkou. Minimální cena objednávky je 150 Kč a to bez započítání poštovného. V případě menší objednávky nebude možnost zboží objednat.

Možnosti úhrady zboží zvolí kupující ve formuláři při dokončování objednávky. Při platbě na dobírku platí kupující za zboží až při převzetí zásilky. Pokud chce kupující uhradit zboží bankovním převodem, peníze pošle na údaje, které jsou zobrazeny při dokončení objednávky. Veškeré informace o platbě (včetně variabilního symbolu) budou kupujícímu po dokončení objednávky obratem zaslány i na e-mail. Poté, co přijde platba na účet, (záleží na konkrétní bance - zpravidla 1 až 2 dny) bude poslán e-mail o potvrzení platby a zboží bude obratem zasláno (pokud není přímo u konkrétního výrobku uvedena jiná doba expedice).

Při platbě bankovním převodem pošle kupující peníze na účet číslo:
2700335070
kód banky: 2010 (Fio banka)
variabilní symbol (číslo objednávky) obdrží kupující e-mailem

 

8. Dodatečné změny objednávky

Dodatečné změny již odeslané objednávky jsou možné jen do doby vyexpedování zásilky. Proto nás kupující v případě jakýkoliv změn musí kontaktovat neprodleně.


9. Storno objednávky

Pokud po odeslání objednávky následně kupující zjistí, že objednané zboží z jakéhokoliv důvodu již nechce či si ho nemůže v předpokládaném termínu dodání vyzvednout, bez prodlení nás kontaktuje. Po vyexpedování zásilky již objednávku nelze stornovat.

 

10. Záruční podmínky

Na veškeré zboží je poskytována záruka do doby spotřeby zboží uvedeného na obalu, nejdéle však 2 roky od data prodeje zboží. Záruka se nevztahuje na poškození vzniklé nevhodným zacházením nebo opotřebením způsobeným užíváním daného zboží. Záruka se též nevztahuje na zboží poškozené dopravou (za toto poškození ručí dopravce – viz. bod 5 - Převzetí zásilky). Záruční doba začíná běžet převzetím doručeného zboží kupujícím. Součástí doručené objednávky je účetní doklad – faktura, která slouží též jako záruční list. 

 

11. Reklamační řád 

V případě reklamace kupující neprodleně kontaktuje prodávajícího. Reklamace je vyřizována nejpozději do lhůty dané zákonem (30 dnů). Po překročení této lhůty vzniká kupujícímu nárok na vrácení kupní částky. V případě doručení zboží v poškozeném balení postupuje dle ustanovení uvedených v bodě 5 - Převzetí zásilky. Po předchozí dohodě  zašle kupující reklamované zboží se všemi náležitostmi na adresu kamenného obchodu uvedenou v liště "Kontakt". Reklamace se nevztahuje na poškození vzniklé nevhodným zacházením nebo opotřebením způsobeným užíváním daného zboží.

 

12. Odstoupení od smlouvy

V případě, že kupující po obdržení zboží zjistí, že mu zboží z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje, má možnost do 14-ti dnů ode dne převzetí zboží odstoupit od smlouvy. Kupujícímu budou po vrácení zboží vráceny peníze za zboží včetně poštovného. Pokud se tak rozhodne, je nutno nepoškozené zboží, bez známek užívání nebo opotřebení a v originálních obalech poslat běžným balíkem zpět na adresu našeho  kamenného obchodu v uvedené lhůtě spolu s fakturou, která byla součástí dodávky. Zásilka by měla být pojištěna. Zásilky na dobírku nebudou přijaty. Peníze za zboží budou kupujícímu navráceny převodem na jeho účet. Na žádost mohou být peníze vráceny i inkasní složenkou. 

 

13. Ochrana osobních dat

Provozovatel prohlašuje, že veškeré osobní data jsou důvěrná, budou použity pouze pro interní potřebu a nebudou zveřejněny ani poskytnuty třetím osobám. Osobní informace jsou shromažďovány pouze z důvodů obchodních, logistických a statistických. Při nakládání s osobními údaji se provozovatel internetového obchodu zavazuje řídit zákonem č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Zákazník využíváním služeb tohoto internetového obchodu dává souhlas ke shromažďování osobních dat. Při registraci jsou požadovány základní informace zákazníka, které jsou potřebné pro vyřízení objednávky. Kupující má právo požádat o vymazání osobních údajů z databáze (fakticky zrušení registrace), a to písemnou formou, poštou nebo e-mailem. Přístup registrovaných osob do tohoto internetového obchodu je chráněn přístupovým heslem, za jeho případné zneužití třetí stranou nenese provozovatel odpovědnost.

 

14. Závěrečná ustanovení

Tyto Všeobecné obchodní podmínky jsou platné od 12. 10. 2010 a platí pouze pro internetový obchod Naturmarket.cz. Prodávající si vyhrazuje právo změnit tyto Všeobecné obchodní podmínky bez předchozího upozornění.


DomůDomů

Košík  

(prázdný)

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky