Výrobci

Informace

Facebook

Doprava


Česká pošta - Balík Na poštu

 

Poštovné:

Poštovné u balíku Na poštu je v případě bankovního převodu 79 kč, na dobírku pak 114 Kč. U objednávek nad 1900 kč je poštovné zdarma. Minimální cena objednávky je 150 kč.

 

Doba dodání:

Zboží předáváme poště obvykle následující pracovní den od přijetí objednávky (pokud není u výrobku uvedeno jinak). U bankovního převodu zasíláme zboží až po přijetí platby. Pošta doručuje zásilku do druhého dne na Vámi zvolenou poštu. Udávejte přesné PSČ pošty, na kterou chcete balík doručit! Ne všechny pošty podporují tuto službu. Seznam pošt, které umožňují tuto službu tuto službu naleznete na stránkách ČP. Zásilka bude uložena na poště po dobu 7 dnů. Stav objednávky můžete sledovat pomocí podacího čísla, které Vám zašleme na e-mail.

 

Česká pošta - Balík Do ruky

 

Poštovné:

Poštovné u balíku Do ruky je v případě bankovního převodu 89 Kč, na dobírku pak 124 Kč. U objednávek nad 1900 kč je poštovné zdarma. Minimální cena objednávky je 150 Kč.

 

Doba dodání:

Zboží předáváme poště obvykle následující pracovní den od přijetí objednávky (pokud není u výrobku uvedeno jinak). U bankovního převodu zasíláme zboží až po přijetí platby. Pošta doručuje zásilku do druhého dne. Uvádějte prosím adresu, na které budete v daný den k zastižení - včetně telefonního čísla. Pokud Vás přepravce přece jen nezastihne, bude zásilka uložena na poště po dobu 7 dnů. Stav objednávky můžete sledovat pomocí podacího čísla, které Vám zašleme na e-mail.

 

Osobní odběr

 

Možnost osobního odběru zdarma na adrese: U Pivovarské zahrady 793/5, Ústí nad Labem - Krásné Březno. Nejedná se o kamenný obchod s pevnou pracovní dobou. Odběr je proto možný pouze po předchozí domluvě. Při dokončování objednávky zvolte možnost: Osobní odběr - Ústí nad Labem, U Pivovarské zahrady. 

Platit je možné pouze bezhotovostně tedy bankovním převodem. Poté, co přijde na náš účet platba a zboží bude připraveno, kontaktujeme Vás a dohodneme se na konkrétním čase převzetí. 


DomůDomů

Košík  

(prázdný)

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky